Důvěrně s Marianne

Tohle nás vážně bavilo. Dospělý podcast o sexu, ženské intimitě i mateřství. Vybrali jsme sedm silných příběhů, které mohou ilustrovat mnohé životy současých českých žen. Zároveň by měly inspirovat ostatní Češky, které procházejí složitějším obdobím ve vlastní sexualitě, manželství či kariéře. Poslechněte si příběhy, o kterých se většinou stydíme mluvit. Podcast vznikl pro magazín Marianne.

Sex mezi plenami

Jak ovlivňuje příchod potomků sexuální aktivitu partnerů? Je skutečně mužské a ženské vnímání sexu po dětech tak rozdílné? Čím se dá při péči o děti nastartovat dřívější sexuální touha?

Dále uslyšíte…

Důvěrnou zpověď žen, které přežily rakovinu prsu a podstoupily mastektomii. Vyprávění bývalé vysoce postavené manažerky, která se kvůli dětem vzdala své skvělé kariéry. I upřímnou zpověď ženy, ktará si naopak svou práci ani v mateřství nenechala vzít a jít na dětské hřiště je pro ní utrpení. Jedním z témat, o kterém se ženám nemluví lehce, je jejich sklon k bisexualitě. Jak se vyznat ve svých skrytých touhách a intimních potřebách, které přesahují možnosti manžela?

Moderuje: Veronika Vlachová. Produkce: Jakub Viliš. Hudba: Michal Princ.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *